تبلیغات
از همه جا داریم واستون !! - آندروید یا IOS کدوم یکی؟!
http://www.worldit.ir/wp-content/uploads/2013/01/android-vs-ios.jpg
 

در ادامه مطلب
.
.
.
.

به گزارش ورد آی تی ؛ بعد از انتشار مطلبی تحت عنوان نحوه مهاجرت از ios  به آندروید بر آن شدیم تا شما را با برتری های آندروید نیز آشنا کنیم . باید اقرار کنیم که پلتفرم های اپل در عین زیبایی طرفداران زیادی هم دارد اما به پای طرفداران آندروید نمیرسد. خب اجازه بدید بریم سراغ دلایل برتری آندروید بر IOS

تنوع پلتفرم برای آندروید:
یکی از مهمترین دلایل برتری آندروید بر سیستم عامل اپل تنوع پلتفرم برای سیستم عامل آندروید است.در حال حاظر تولیدکنندگان بزرگی مانند Samsung, HTC, Sony, Motorola, LG, Huawei, ZTE گوشی های هوشمند خود را مبتنی بر پلتفرم آندروید تولید میکنند.این در حالی است که سیستم عامل اپل ,فقط روی گوشی هایی تولیدی همین شرکت کار میکنند.به عبارتی روی پلتفرم های دیگر کارایی ندارند.

قدرت انتخاب با توجه به میزان بودجه :
یک محدوده عظیمی از دستگاه و پلتفرم ها با طراحی و مشخصات مختلف وجود دارد که دوست داران آندروید میتوانند با توجه به بودجه خود نسبت به تهیه آنها اقدام کنند.انحصاری بودن محصولات اپل باعث شده که در مقایسه با محصولات و پلتفرم های آندرویدی شانس کمتری را در جذب هواداران گوشی های هوشمند داشته باشد.امروزه تقریبا هر شخصی قادر به تهیه یک گوشی آندرویدی است این در حالی است که خیلی از افراد توان خرید گوشی های گران قیمت اپل را ندارند.

سفارش سازی :
یکی از برتری های آندروید بر اپل ,دادن قدرت انتخاب به کاربر در سفارش سازی پلتفرم خود در هر سطح ممکن میباشد.از آن طرف اپل دوست دارد که این قدرت را از کاربر بگیرد و سلیقه های خود را به کاربر تحمیل کند.شما با استفاده از پلتفرم آندروید این توانایی را دارید که چیزهایی ساده مانند والپیپرهای متحرک ,کیبوردهای جداگانه و رم های سفارشی را روی گوشی خود نصب کنید.

ترکیب با محصولات و سرویس های گوگل :
پلتفرم های آندروید قادرند تا به صورت یکپارچه با آرایه ای از سرویس های گوگل ترکیب شوند.افراد با استفاده از پلتفرم آندروید میتوانند به صورت آنلاین از این سلطان وب(گوگل) استفاده فراوانی ببرند.امکاناتی مانند Google Docs, Gmail, Google Drive, Google Maps, Google Music, Google+, Google Chrome و این لیست همچنان ادامه دارد.

برنامه ها و بازی های رایگان بیشتر :
این قضیه ممکن است مانند یک تیغ دولبه به نظر آید.اما شما نمیتوانید از این حقیقت که بازی ها و برنامه های رایگان آندروید بیشتر از IOS است چشم پوشی کنید.حتی گاهی اوقات که یک بازی  روی IOS عرضه میشود همین بازی روی آندروید به صورت رایگان پرت میشود.

سرعت بهبودات :
هر اشکال ، خطا ، لگی که روی پلتفرم آندروید دیده شود با یک ظوابط معین و خاصی, یک تیم  سریعا شروع به رفع این مشکلات میکند درحالی که اپل سرعت خاصی در رفع این مشکلات ندارد.


باز هم اگر استفاده کنندگان تجربه ای در این زمینه داشتند میتوانند از طریق نظرات در اختیار ما قرار دهند/
طبقه بندی:
برچسب ها: اندروید، IOS، سیستم عامل بهتر، برتر، مقایسه، مقایسه سیستم عامل ها، سیستم عامل آندروید بهتر است یا آی او اس،

تاریخ : پنجشنبه نوزدهم دی 1392 | 03:30 قبل از ظهر | نویسنده : Kiyan Kiyanmehr | نظرات

  • paper | خرید بک لینک | خرید بک لینک